Wydrukuj tę stronę
wtorek, 26 kwiecień 2022 09:10

Nowoczesna kolekcja łazienek Ona inspirowana śródziemnomorską przyrodą i radością codziennego życia

nowoczesne łazienki nowoczesne łazienki Roca

Kolekcja Ona nawiązuje do śródziemnomorskiego klimatu. Wyróżnia się prostym i uniwersalnym designem, w którym najważniejsze okazują się dopracowane szczegóły oraz inspiracje naturalnymi zjawiskami (np. łagodne linie inspirowane silnymi, ale zarazem delikatnymi falami oceanu czy rozwiązania mające wpływ na ekologię).

Warto również wspomnieć, iż nowoczesna kolekcja łazienek Ona jest ponadczasowa, co oznacza, że oferowane produkty będą wyglądać świetnie przez wiele lat, bez znaczenia od tego, w jaki sposób zaaranżujesz swoje wymarzone wnętrze.

Idealne rozwiązanie do stworzenia harmonijnej przestrzeni

Kolekcja łazienkowa Ona została stworzona z szacunku do naturalnych zasobów. Każde rozwiązanie jest dostosowane w pełni do Twoich potrzeb, funkcjonalne oraz oszczędne, dedykowane tym, którzy myślą przyszłościowo i urządzają swoje nowoczesne łazienki, wierząc w ogromną siłę natury.

Dbałość o naturę to także redukcja śladu węglowego, stąd w nowoczesnych kolekcjach łazienkowych w ofercie Roca między innymi w kolekcji Ona są rozwiązania ekologiczne. Smukłe baterie umywalkowe z systemem Cold Start domyślnie uruchamiającym wypływ zimnej wody ograniczają niepotrzebne włączanie się pieca oraz natomiast perlatory 5l/min redukują zużycie wody.


Delikatne, a zarazem bardzo wytrzymałe cienkościenne umywalki z materiału Finceramic® są lżejsze co ma wpływ na proces wypalania oraz transport. W kolekcji Ona z łatwością znajdziesz idealną umywalkę dla siebie pośród w szerokiej gamy rozmiarów począwszy od standardowych przez Compacto, aż po ultra Compacto. Ponadto warto wspomnieć, iż umywalki i toalety z kolekcji Ona zawierają wersje modeli z powłoką Superglaze® ograniczająca osadzanie się brudu i ułatwiająca czyszczenie.

Umywalka Roca, kolekcja "Ona"

Umywalka Roca, kolekcja "Ona"

Wyjątkowy design, komfortowa estetyka, większa higiena i funkcjonalne kształty kolekcji Ona

Wyjątkowy i nowoczesny design kolekcji Ona został połączony z komfortową estetyką gwarantującą czyste linie sprawiające, że stworzysz przyjemne i bezpieczne miejsce dla rodziny, gości oraz klientów biznesowych. Perfekcyjnie zaprojektowane, harmonijne kształty misek wc bezkołnierzowych (Rimless) pozbawione są zakamarków oraz ukryte mocowania co gwarantuje większą higienę.  Wybierając deskę WC warto zwrócić uwagę na wolnoopadające deseki WC z funkcją łatwego wypinania oraz na deski z ekskluzywnego higienicznego materiału Supralit® zapewniającego także większą wytrzymałość.

Bogata oferta ponadczasowej i uniwersalnej kolekcji Ona zawiera również meble wyróżniające się bardzo nowoczesnym, prostym designem, a także wanny narożne wykonane z kompozytu Stonex® cechującego się wysoką jakością wykonania, a także funkcjonalnymi kształtami definiowanymi śródziemnomorską kulturą.