wtorek, 26 kwiecień 2022 09:10

Nowoczesna kolekcja łazienek Ona inspirowana śródziemnomorską przyrodą i radością codziennego życia

nowoczesne łazienki nowoczesne łazienki Roca

Kolekcja Ona nawiązuje do śródziemnomorskiego klimatu. Wyróżnia się prostym i uniwersalnym designem, w którym najważniejsze okazują się dopracowane szczegóły oraz inspiracje naturalnymi zjawiskami (np. łagodne linie inspirowane silnymi, ale zarazem delikatnymi falami oceanu czy rozwiązania mające wpływ na ekologię).

Warto również wspomnieć, iż nowoczesna kolekcja łazienek Ona jest ponadczasowa, co oznacza, że oferowane produkty będą wyglądać świetnie przez wiele lat, bez znaczenia od tego, w jaki sposób zaaranżujesz swoje wymarzone wnętrze.

Idealne rozwiązanie do stworzenia harmonijnej przestrzeni

Kolekcja łazienkowa Ona została stworzona z szacunku do naturalnych zasobów. Każde rozwiązanie jest dostosowane w pełni do Twoich potrzeb, funkcjonalne oraz oszczędne, dedykowane tym, którzy myślą przyszłościowo i urządzają swoje nowoczesne łazienki, wierząc w ogromną siłę natury.

Dbałość o naturę to także redukcja śladu węglowego, stąd w nowoczesnych kolekcjach łazienkowych w ofercie Roca między innymi w kolekcji Ona są rozwiązania ekologiczne. Smukłe baterie umywalkowe z systemem Cold Start domyślnie uruchamiającym wypływ zimnej wody ograniczają niepotrzebne włączanie się pieca oraz natomiast perlatory 5l/min redukują zużycie wody.


Delikatne, a zarazem bardzo wytrzymałe cienkościenne umywalki z materiału Finceramic® są lżejsze co ma wpływ na proces wypalania oraz transport. W kolekcji Ona z łatwością znajdziesz idealną umywalkę dla siebie pośród w szerokiej gamy rozmiarów począwszy od standardowych przez Compacto, aż po ultra Compacto. Ponadto warto wspomnieć, iż umywalki i toalety z kolekcji Ona zawierają wersje modeli z powłoką Superglaze® ograniczająca osadzanie się brudu i ułatwiająca czyszczenie.

Umywalka Roca, kolekcja "Ona"

Umywalka Roca, kolekcja "Ona"

Wyjątkowy design, komfortowa estetyka, większa higiena i funkcjonalne kształty kolekcji Ona

Wyjątkowy i nowoczesny design kolekcji Ona został połączony z komfortową estetyką gwarantującą czyste linie sprawiające, że stworzysz przyjemne i bezpieczne miejsce dla rodziny, gości oraz klientów biznesowych. Perfekcyjnie zaprojektowane, harmonijne kształty misek wc bezkołnierzowych (Rimless) pozbawione są zakamarków oraz ukryte mocowania co gwarantuje większą higienę.  Wybierając deskę WC warto zwrócić uwagę na wolnoopadające deseki WC z funkcją łatwego wypinania oraz na deski z ekskluzywnego higienicznego materiału Supralit® zapewniającego także większą wytrzymałość.

Bogata oferta ponadczasowej i uniwersalnej kolekcji Ona zawiera również meble wyróżniające się bardzo nowoczesnym, prostym designem, a także wanny narożne wykonane z kompozytu Stonex® cechującego się wysoką jakością wykonania, a także funkcjonalnymi kształtami definiowanymi śródziemnomorską kulturą.

 • Czy jest jeszcze ktoś, kto nie wierzy w moc eventów firmowych? Agencja eventowa podpowiada, jak przygotować event roku!
  Czy jest jeszcze ktoś, kto nie wierzy w moc eventów firmowych? Agencja eventowa podpowiada, jak przygotować event roku!

  Imprezy firmowe to w ostatnich latach coraz częściej wybierana przez pracodawców forma pogłębiania relacji z pracownikami i klientami. Event firmowy to nie tylko okazja do spędzenia wspólnie czasu poza biurem i zabawy.

  Written on czwartek, 19 maj 2022 14:44
 • Korzystne ubezpieczenia samochodów ciężarowych
  Korzystne ubezpieczenia samochodów ciężarowych

  Korzystne ubezpieczenia samochodów ciężarowych są niezwykle ważne dla każdej firmy przewozowej. Nigdy nie można być pewnym co stanie się na drodze – dlatego ubezpieczenie jest tak ważne.

  Written on poniedziałek, 09 maj 2022 16:56
 • Nowoczesna kolekcja łazienek Ona inspirowana śródziemnomorską przyrodą i radością codziennego życia
  Nowoczesna kolekcja łazienek Ona inspirowana śródziemnomorską przyrodą i radością codziennego życia

  Kolekcja Ona nawiązuje do śródziemnomorskiego klimatu. Wyróżnia się prostym i uniwersalnym designem, w którym najważniejsze okazują się dopracowane szczegóły oraz inspiracje naturalnymi zjawiskami (np. łagodne linie inspirowane silnymi, ale zarazem delikatnymi falami oceanu czy rozwiązania mające wpływ na ekologię).

  Written on wtorek, 26 kwiecień 2022 09:10
 • Filtr do okapu Ariston
  Filtr do okapu Ariston

  W dzisiejszych czasach otaczające powietrze, które jest niezbędnym elementem życia człowieka jest coraz bardziej zanieczyszczone.

  Written on środa, 06 kwiecień 2022 13:08
 • Połączenia międzynarodowe – jak zyskać tańsze rozmowy?
  Połączenia międzynarodowe – jak zyskać tańsze rozmowy?

  Obecnie oferty sieci komórkowych zawierające darmowe i nielimitowane SMS-y, MMS-y oraz spore pakiety internetowe są normą. Niemałym zainteresowaniem cieszą się również telefony na abonament, które można nabyć na bardzo korzystnych warunkach, zarówno w przypadku firm, jak i klientów indywidualnych. Jak jednak w ofertach operatorów sieci komórkowych przedstawiają się połączenia międzynarodowe? Na jakie propozycje dostawców mogą liczyć użytkownicy?

  Written on sobota, 02 kwiecień 2022 10:55
 • Hala namiotowa w ogrodnictwie
  Hala namiotowa w ogrodnictwie

  Jak zorganizować przestrzeń w ogrodzie lub na działce? Wiele osób zajmujących się hobbystycznie lub zawodowo uprawą roślin zdaje sobie sprawę, że jednym z istotnych czynników wpływających na porost jest odporność na zmienne warunki pogodowe.

  Written on sobota, 02 kwiecień 2022 10:50
 • Jak wybrać doskonałe płytki łazienkowe? Płytki ceramiczne
  Jak wybrać doskonałe płytki łazienkowe? Płytki ceramiczne

  Łazienka to nie tylko miejsce mycia i higieny, ale także ostoja komfortu. Jej wystrój powinien być estetyczny i przyjemny dla oka, ponieważ jest to ważna część domu.

  Written on sobota, 02 kwiecień 2022 10:42
 • Chusteczki do powierzchni – jakie są ich rodzaje i po co je stosujemy?
  Chusteczki do powierzchni – jakie są ich rodzaje i po co je stosujemy?

  Większości z nas chusteczki kojarzą się wyłącznie z wydmuchiwaniem nosa w trakcie przeziębienia. Okazuje się, że ich zastosowań jest zdecydowanie więcej. Dobrym tego przykładem może być stale trwająca pandemia.

  Written on wtorek, 29 marzec 2022 18:45
 • Tulejowanie otworów w maszynach budowlanych – na czym to polega?
  Tulejowanie otworów w maszynach budowlanych – na czym to polega?

  W przypadku maszyn budowlanych częstym problemem jest zużycie tulei. Dochodzi do niego, gdy maszyna ulega zużyciu w wyniku tarcia między ruchomymi częściami maszyny.

  Written on czwartek, 24 marzec 2022 21:28
 • MyJobsi.pl – znajdź swoją wymarzoną pracę!
  MyJobsi.pl – znajdź swoją wymarzoną pracę!

  Praca jest potrzebna każdemu człowiekowi, gdyż bez niej dzień nie jest dobrze zorganizowany, co znacznie pogarsza samopoczucie. Jak jednak wygląda szukanie pracy na rynku w dzisiejszych czasach?

  Written on środa, 16 marzec 2022 09:38