piątek, 01 październik 2021 16:12

Euphoria SmartControl, czyli pełna kontrola nad prysznicem!

Euphoria SmartControl Euphoria SmartControl

Kąpiel pod prysznicem jest często tym, od czego zaczynamy nasz dzień oraz tym, czym go kończymy. W obu przypadkach pełen komfort w czasie brania natrysku jest jak najbardziej wskazany, a to wiąże się z wieloma czynnikami, które powinny być spełnione.

Najważniejszym z nich jest oczywiście zestaw prysznicowy oraz to, co tak naprawdę nam oferuje. Są bowiem rozwiązania, takie jak SmartControl, które mogą sprawić, że zarówno początek, jak i koniec dnia, będą należeć do najprzyjemniejszych chwil. Dlaczego?

Baterie prysznicowe i ich funkcjonalność

Bardzo często przy wyborze baterii prysznicowych kierujemy się tylko ich wyglądem. Oczywiście design baterii jest ważny, ponieważ zazwyczaj jest ona także elementem dekoracyjnym łazienki. Warto jednak wziąć pod uwagę także jej funkcjonalność. Tym bardziej że obecnie istnieją technologie, które wznoszą użytkowanie zestawów prysznicowych na zupełnie inny poziom.

I nie trzeba do tego wcale zaopatrzonych w liczne dysze paneli prysznicowych. Wystarczy jeden zestaw natryskowy, ale wyposażony w szereg praktycznych funkcji, które pozwalają na pełną kontrolę tego, co się dzieje w kabinie prysznicowej. Takim zestawem jest Euphoria SmartControl od Grohe, gdzie przepiękne wzornictwo zostało doskonale połączone z nowoczesnymi technologiami.

Euphoria SmartControl

Euphoria SmartControl

Euphoria SmartControl, czyli nowoczesne technologie w łazience

Dla niektórych nowoczesne technologie w łazience mogą wyglądać jak zbędna fanaberia. Takie zdanie można mieć jednak wtedy, gdy nigdy się z nich nie korzystało. Zazwyczaj jest bowiem tak, że jeśli odważymy się na rozwiązania, które z początku wykraczają nieco poza nasze pojęcie, okazuje się, że nie możemy już bez nich funkcjonować. Doskonałym tego przykładem jest toaleta myjąca, która z początku może zdawać się czymś niemalże zabawnym, jednak kiedy już raz zaopatrzymy się w tego typu ceramikę sanitarną, to już zawsze będziemy chcieli robić pewne rzeczy właśnie w ten sposób.

Podobnie jest z prysznicem, który zupełnie inaczej wygląda, gdy możemy sterować przepływem wody oraz jej temperaturą w sposób wygodniejszy i łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej. I gdy do dyspozycji otrzymujemy systemy gwarantujące jednakowe ciśnienie wody i jej stałą temperaturę przez cały czas trwania kąpieli, mając dodatkowo zabezpieczenie w postaci ogranicznika temperatury oraz nienagrzewającej się powierzchni elementów zestawu, co chroni przed oparzeniem. A to i tak nie są wszystkie funkcje Euphoria SmartControl. Oprócz tego otrzymujemy m. in. także możliwość ustawienia ekonomicznego zużycia wody czy system zabezpieczający przed zatykaniem się dyszy.

SmartControl w kolorze

Warto wspomnieć jeszcze o jednym ciekawym aspekcie, jakim jest kolor zestawu prysznicowego. Dekoracyjnym hitem jest bowiem dzisiaj armatura kolorowa, która pozwala na uzyskanie zupełnie nowego wymiaru aranżacyjnego. Marka Grohe doskonale odnajduje się w tym temacie i również w przypadku zestawów Euphoria SmartControl do wyboru obok chromowanej wersji systemu, mamy także zestawy w kolorze grafitowym oraz złotym.

 • Czy jest jeszcze ktoś, kto nie wierzy w moc eventów firmowych? Agencja eventowa podpowiada, jak przygotować event roku!
  Czy jest jeszcze ktoś, kto nie wierzy w moc eventów firmowych? Agencja eventowa podpowiada, jak przygotować event roku!

  Imprezy firmowe to w ostatnich latach coraz częściej wybierana przez pracodawców forma pogłębiania relacji z pracownikami i klientami. Event firmowy to nie tylko okazja do spędzenia wspólnie czasu poza biurem i zabawy.

  Written on czwartek, 19 maj 2022 14:44
 • Korzystne ubezpieczenia samochodów ciężarowych
  Korzystne ubezpieczenia samochodów ciężarowych

  Korzystne ubezpieczenia samochodów ciężarowych są niezwykle ważne dla każdej firmy przewozowej. Nigdy nie można być pewnym co stanie się na drodze – dlatego ubezpieczenie jest tak ważne.

  Written on poniedziałek, 09 maj 2022 16:56
 • Nowoczesna kolekcja łazienek Ona inspirowana śródziemnomorską przyrodą i radością codziennego życia
  Nowoczesna kolekcja łazienek Ona inspirowana śródziemnomorską przyrodą i radością codziennego życia

  Kolekcja Ona nawiązuje do śródziemnomorskiego klimatu. Wyróżnia się prostym i uniwersalnym designem, w którym najważniejsze okazują się dopracowane szczegóły oraz inspiracje naturalnymi zjawiskami (np. łagodne linie inspirowane silnymi, ale zarazem delikatnymi falami oceanu czy rozwiązania mające wpływ na ekologię).

  Written on wtorek, 26 kwiecień 2022 09:10
 • Filtr do okapu Ariston
  Filtr do okapu Ariston

  W dzisiejszych czasach otaczające powietrze, które jest niezbędnym elementem życia człowieka jest coraz bardziej zanieczyszczone.

  Written on środa, 06 kwiecień 2022 13:08
 • Połączenia międzynarodowe – jak zyskać tańsze rozmowy?
  Połączenia międzynarodowe – jak zyskać tańsze rozmowy?

  Obecnie oferty sieci komórkowych zawierające darmowe i nielimitowane SMS-y, MMS-y oraz spore pakiety internetowe są normą. Niemałym zainteresowaniem cieszą się również telefony na abonament, które można nabyć na bardzo korzystnych warunkach, zarówno w przypadku firm, jak i klientów indywidualnych. Jak jednak w ofertach operatorów sieci komórkowych przedstawiają się połączenia międzynarodowe? Na jakie propozycje dostawców mogą liczyć użytkownicy?

  Written on sobota, 02 kwiecień 2022 10:55
 • Hala namiotowa w ogrodnictwie
  Hala namiotowa w ogrodnictwie

  Jak zorganizować przestrzeń w ogrodzie lub na działce? Wiele osób zajmujących się hobbystycznie lub zawodowo uprawą roślin zdaje sobie sprawę, że jednym z istotnych czynników wpływających na porost jest odporność na zmienne warunki pogodowe.

  Written on sobota, 02 kwiecień 2022 10:50
 • Jak wybrać doskonałe płytki łazienkowe? Płytki ceramiczne
  Jak wybrać doskonałe płytki łazienkowe? Płytki ceramiczne

  Łazienka to nie tylko miejsce mycia i higieny, ale także ostoja komfortu. Jej wystrój powinien być estetyczny i przyjemny dla oka, ponieważ jest to ważna część domu.

  Written on sobota, 02 kwiecień 2022 10:42
 • Chusteczki do powierzchni – jakie są ich rodzaje i po co je stosujemy?
  Chusteczki do powierzchni – jakie są ich rodzaje i po co je stosujemy?

  Większości z nas chusteczki kojarzą się wyłącznie z wydmuchiwaniem nosa w trakcie przeziębienia. Okazuje się, że ich zastosowań jest zdecydowanie więcej. Dobrym tego przykładem może być stale trwająca pandemia.

  Written on wtorek, 29 marzec 2022 18:45
 • Tulejowanie otworów w maszynach budowlanych – na czym to polega?
  Tulejowanie otworów w maszynach budowlanych – na czym to polega?

  W przypadku maszyn budowlanych częstym problemem jest zużycie tulei. Dochodzi do niego, gdy maszyna ulega zużyciu w wyniku tarcia między ruchomymi częściami maszyny.

  Written on czwartek, 24 marzec 2022 21:28
 • MyJobsi.pl – znajdź swoją wymarzoną pracę!
  MyJobsi.pl – znajdź swoją wymarzoną pracę!

  Praca jest potrzebna każdemu człowiekowi, gdyż bez niej dzień nie jest dobrze zorganizowany, co znacznie pogarsza samopoczucie. Jak jednak wygląda szukanie pracy na rynku w dzisiejszych czasach?

  Written on środa, 16 marzec 2022 09:38