piątek, 01 październik 2021 16:12

Euphoria SmartControl, czyli pełna kontrola nad prysznicem!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Euphoria SmartControl Euphoria SmartControl

Kąpiel pod prysznicem jest często tym, od czego zaczynamy nasz dzień oraz tym, czym go kończymy. W obu przypadkach pełen komfort w czasie brania natrysku jest jak najbardziej wskazany, a to wiąże się z wieloma czynnikami, które powinny być spełnione.

Najważniejszym z nich jest oczywiście zestaw prysznicowy oraz to, co tak naprawdę nam oferuje. Są bowiem rozwiązania, takie jak SmartControl, które mogą sprawić, że zarówno początek, jak i koniec dnia, będą należeć do najprzyjemniejszych chwil. Dlaczego?

Baterie prysznicowe i ich funkcjonalność

Bardzo często przy wyborze baterii prysznicowych kierujemy się tylko ich wyglądem. Oczywiście design baterii jest ważny, ponieważ zazwyczaj jest ona także elementem dekoracyjnym łazienki. Warto jednak wziąć pod uwagę także jej funkcjonalność. Tym bardziej że obecnie istnieją technologie, które wznoszą użytkowanie zestawów prysznicowych na zupełnie inny poziom.

I nie trzeba do tego wcale zaopatrzonych w liczne dysze paneli prysznicowych. Wystarczy jeden zestaw natryskowy, ale wyposażony w szereg praktycznych funkcji, które pozwalają na pełną kontrolę tego, co się dzieje w kabinie prysznicowej. Takim zestawem jest Euphoria SmartControl od Grohe, gdzie przepiękne wzornictwo zostało doskonale połączone z nowoczesnymi technologiami.

Euphoria SmartControl

Euphoria SmartControl

Euphoria SmartControl, czyli nowoczesne technologie w łazience

Dla niektórych nowoczesne technologie w łazience mogą wyglądać jak zbędna fanaberia. Takie zdanie można mieć jednak wtedy, gdy nigdy się z nich nie korzystało. Zazwyczaj jest bowiem tak, że jeśli odważymy się na rozwiązania, które z początku wykraczają nieco poza nasze pojęcie, okazuje się, że nie możemy już bez nich funkcjonować. Doskonałym tego przykładem jest toaleta myjąca, która z początku może zdawać się czymś niemalże zabawnym, jednak kiedy już raz zaopatrzymy się w tego typu ceramikę sanitarną, to już zawsze będziemy chcieli robić pewne rzeczy właśnie w ten sposób.

Podobnie jest z prysznicem, który zupełnie inaczej wygląda, gdy możemy sterować przepływem wody oraz jej temperaturą w sposób wygodniejszy i łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej. I gdy do dyspozycji otrzymujemy systemy gwarantujące jednakowe ciśnienie wody i jej stałą temperaturę przez cały czas trwania kąpieli, mając dodatkowo zabezpieczenie w postaci ogranicznika temperatury oraz nienagrzewającej się powierzchni elementów zestawu, co chroni przed oparzeniem. A to i tak nie są wszystkie funkcje Euphoria SmartControl. Oprócz tego otrzymujemy m. in. także możliwość ustawienia ekonomicznego zużycia wody czy system zabezpieczający przed zatykaniem się dyszy.

SmartControl w kolorze

Warto wspomnieć jeszcze o jednym ciekawym aspekcie, jakim jest kolor zestawu prysznicowego. Dekoracyjnym hitem jest bowiem dzisiaj armatura kolorowa, która pozwala na uzyskanie zupełnie nowego wymiaru aranżacyjnego. Marka Grohe doskonale odnajduje się w tym temacie i również w przypadku zestawów Euphoria SmartControl do wyboru obok chromowanej wersji systemu, mamy także zestawy w kolorze grafitowym oraz złotym.

Więcej w tej kategorii: « Bruk pełen zalet