poniedziałek, 10 styczeń 2022 12:46

Wybieramy nowoczesny włącznik światła

włącznik światła dotykowy włącznik światła dotykowy pixabay

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów włączników światła, wśród nich można wyróżnić włącznik światła dotykowy, klasyczny, szklany, pojedynczy albo podwójny.

To, który z nich najlepiej sprawdzi się w Twoim domu zależy od wielu czynników, m.in. od stylu w jakim jest urządzone wnętrze, od budżetu jakim dysponujesz oraz od cech funkcjonalnych, które preferujesz. Jeśli nie wiesz na co się zdecydować, sprawdź czym charakteryzują się poszczególne włączniki.

Jakie funkcje ma posiadać włącznik?

Podczas podejmowania decyzji o wyborze włącznika należy zastanowić się jakie funkcje powinien posiadać, aby spełnić wszystkie potrzeby domowników. Czy ma on służyć tylko do sterowania oświetleniem, czy chcesz używać go także do zasłaniania i odsłaniania rolet albo do regulacji temperatury. Takie funkcje może mieć zarówno włącznik światła dotykowy jak i klasyczny. Z tą różnicą, że w przypadku pierwszego z nich wszystkie funkcje można umieścić na jednym panelu, dzięki czemu nie będzie on zajmował dużo miejsca na ścianie, tworząc nieestetyczny układ wielu kafelków. Montując włącznik klasyczny należy liczyć się z tym, że każda funkcja będzie miała swój osobny panel.

Na jakim wystroju wnętrza Ci zależy?

Wybierając włącznik należy zastanowić się także jaki rodzaj będzie pasował do stylu, w którym jest urządzone wnętrze. Klasyczne włączniki są dostępne w najróżniejszych barwach, dlatego bez problemu można znaleźć taki, który dostosuje się do kolorystyki pomieszczenia. Jeżeli szukasz czegoś co podkreśli nowoczesny charakter aranżacji najlepsze będą wyłączniki szklane dotykowe. Jeśli zdecydujesz się na szkło w kolorze ściany, uzyskasz efekt wtopienia panelu w styl pomieszczenia. Jeżeli zaś wybierzesz kontrastującą barwę, nadasz wnętrzu niepowtarzalnego stylu i podkreślisz jego wyjątkowy charakter. Włącznik dotykowy daje mnóstwo możliwości zarówno pod względem funkcjonalnym jak i wizualnym.

Kiedy wybrać szklany włącznik?

Wyłączniki szklane dotykowe to doskonałe rozwiązanie dla miłośników nowoczesnych gadżetów i modnego designu. Moduły wykonane z takiego tworzywa prezentują się niezwykle luksusowo i świetnie sprawdzają się w bogatych aranżacjach. Ich dużą zaletą jest również wysoka wytrzymałość na wszelkiego rodzaju uszkodzenia czy działanie czynników zewnętrznych. Co więcej, utrzymanie ich w czystości nie jest trudne, wystarczy raz na pewien czas przetrzeć je wilgotną szmatką. Włączniki szklane będą dobrym rozwiązaniem dla osób, które w wystroju wnętrz cenią sobie detale. Sprawią bowiem, że całość prezentuje się stylowo i niepowtarzalnie. W ofercie firmy Erdom znajdują się nie tylko nowoczesne włączniki światła ale m. in karnisze elektryczne: https://mieszkaj-nowoczesnie.pl/category/przeslony-okienne/karnisze-elektryczne/

 • Czy jest jeszcze ktoś, kto nie wierzy w moc eventów firmowych? Agencja eventowa podpowiada, jak przygotować event roku!
  Czy jest jeszcze ktoś, kto nie wierzy w moc eventów firmowych? Agencja eventowa podpowiada, jak przygotować event roku!

  Imprezy firmowe to w ostatnich latach coraz częściej wybierana przez pracodawców forma pogłębiania relacji z pracownikami i klientami. Event firmowy to nie tylko okazja do spędzenia wspólnie czasu poza biurem i zabawy.

  Written on czwartek, 19 maj 2022 14:44
 • Korzystne ubezpieczenia samochodów ciężarowych
  Korzystne ubezpieczenia samochodów ciężarowych

  Korzystne ubezpieczenia samochodów ciężarowych są niezwykle ważne dla każdej firmy przewozowej. Nigdy nie można być pewnym co stanie się na drodze – dlatego ubezpieczenie jest tak ważne.

  Written on poniedziałek, 09 maj 2022 16:56
 • Nowoczesna kolekcja łazienek Ona inspirowana śródziemnomorską przyrodą i radością codziennego życia
  Nowoczesna kolekcja łazienek Ona inspirowana śródziemnomorską przyrodą i radością codziennego życia

  Kolekcja Ona nawiązuje do śródziemnomorskiego klimatu. Wyróżnia się prostym i uniwersalnym designem, w którym najważniejsze okazują się dopracowane szczegóły oraz inspiracje naturalnymi zjawiskami (np. łagodne linie inspirowane silnymi, ale zarazem delikatnymi falami oceanu czy rozwiązania mające wpływ na ekologię).

  Written on wtorek, 26 kwiecień 2022 09:10
 • Filtr do okapu Ariston
  Filtr do okapu Ariston

  W dzisiejszych czasach otaczające powietrze, które jest niezbędnym elementem życia człowieka jest coraz bardziej zanieczyszczone.

  Written on środa, 06 kwiecień 2022 13:08
 • Połączenia międzynarodowe – jak zyskać tańsze rozmowy?
  Połączenia międzynarodowe – jak zyskać tańsze rozmowy?

  Obecnie oferty sieci komórkowych zawierające darmowe i nielimitowane SMS-y, MMS-y oraz spore pakiety internetowe są normą. Niemałym zainteresowaniem cieszą się również telefony na abonament, które można nabyć na bardzo korzystnych warunkach, zarówno w przypadku firm, jak i klientów indywidualnych. Jak jednak w ofertach operatorów sieci komórkowych przedstawiają się połączenia międzynarodowe? Na jakie propozycje dostawców mogą liczyć użytkownicy?

  Written on sobota, 02 kwiecień 2022 10:55
 • Hala namiotowa w ogrodnictwie
  Hala namiotowa w ogrodnictwie

  Jak zorganizować przestrzeń w ogrodzie lub na działce? Wiele osób zajmujących się hobbystycznie lub zawodowo uprawą roślin zdaje sobie sprawę, że jednym z istotnych czynników wpływających na porost jest odporność na zmienne warunki pogodowe.

  Written on sobota, 02 kwiecień 2022 10:50
 • Jak wybrać doskonałe płytki łazienkowe? Płytki ceramiczne
  Jak wybrać doskonałe płytki łazienkowe? Płytki ceramiczne

  Łazienka to nie tylko miejsce mycia i higieny, ale także ostoja komfortu. Jej wystrój powinien być estetyczny i przyjemny dla oka, ponieważ jest to ważna część domu.

  Written on sobota, 02 kwiecień 2022 10:42
 • Chusteczki do powierzchni – jakie są ich rodzaje i po co je stosujemy?
  Chusteczki do powierzchni – jakie są ich rodzaje i po co je stosujemy?

  Większości z nas chusteczki kojarzą się wyłącznie z wydmuchiwaniem nosa w trakcie przeziębienia. Okazuje się, że ich zastosowań jest zdecydowanie więcej. Dobrym tego przykładem może być stale trwająca pandemia.

  Written on wtorek, 29 marzec 2022 18:45
 • Tulejowanie otworów w maszynach budowlanych – na czym to polega?
  Tulejowanie otworów w maszynach budowlanych – na czym to polega?

  W przypadku maszyn budowlanych częstym problemem jest zużycie tulei. Dochodzi do niego, gdy maszyna ulega zużyciu w wyniku tarcia między ruchomymi częściami maszyny.

  Written on czwartek, 24 marzec 2022 21:28
 • MyJobsi.pl – znajdź swoją wymarzoną pracę!
  MyJobsi.pl – znajdź swoją wymarzoną pracę!

  Praca jest potrzebna każdemu człowiekowi, gdyż bez niej dzień nie jest dobrze zorganizowany, co znacznie pogarsza samopoczucie. Jak jednak wygląda szukanie pracy na rynku w dzisiejszych czasach?

  Written on środa, 16 marzec 2022 09:38