poniedziałek, 21 luty 2022 12:59

Jakie kwiaty podarować na urodziny?

bukietowa poczta bukietowa poczta pixabay

Urodziny to dla każdego z nas wyjątkowy dzień, w którym chcemy czuć się ważni i docenieni. Cieszą nas życzenia, które otrzymujemy oraz to, że bliskie osoby pamiętały o naszym święcie.

Radość sprawiają także piękne kwiaty, którymi jesteśmy obdarowywani. Wyrażają więcej emocji niż tysiąc słów, a obdarowana nimi osoba z pewnością bardzo ucieszy się z upominku. Czasami kwiaty są dodatkiem do prezentu, a czasami same w sobie są podarunkiem. Jeśli nie możesz dostarczyć ich osobiście, warto skorzystać z usług jakie świadczy bukietowa poczta. Dzięki temu, wywołasz uśmiech na twarzy najbliższej osoby, nawet znajdując się na drugim końcu świata. Jakie kwiaty najlepiej wybrać z okazji urodzin? Podpowiadamy!

Czym kierować się przy wyborze kwiatów na urodziny?

Wybierając kwiaty na urodziny należy zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów. Jednym z nich jest wiek osoby, która otrzymuje kwiaty. Starszej osobie lepiej jest wręczyć klasyczny bukiet w stonowanych barwach z klasycznych róż, tulipanów, goździków czy gerber. Wybierając upominek dla młodszej osoby można nieco puścić wodzę fantazji i wybrać bardziej finezyjne rośliny, na przykład eustomy czy róże z ciekawymi dodatkami takimi jak mech, oryginalne liście czy trawy. Miłośnicy minimalizmu z pewnością docenią pojedyncze kwiatki takie jak słonecznik czy duża róża z ozdobną wstążką.

Jaki kolor kwiatów wybrać na urodziny?

Urodziny to radosne święto, więc takie powinny być też wręczane z tej okazji kwiaty. Nie sprawdzą się białe bukiety, które kojarzą się raczej z pierwszą komunią czy ślubem. Średnim pomysłem będą też ciemnofioletowe eustomy czy bordowe kalie. Dużo lepszym rozwiązaniem będzie bukiet w żywych kolorach, klasyczne tulipany albo goździki. Można również dobierać kolor ze względu na płeć. Dla pań odpowiednie będą żywe kolory, dla panów lepiej wybrać pastelowe i stonowane barwy. Jeśli nie masz, jak dostarczyć prezentu, pozwól, aby zrobiła to za Ciebie kwiatowa dostawa Lublin. Dzięki temu, Jubilat lub Jubilatka otrzymają piękne i świeże kwiaty, które z pewnością umilą im dzień urodzin.

Kwiaty doniczkowe z okazji urodzin

Jeśli wiemy, że Jubilat lub Jubilatka lubią pielęgnować rośliny, nic nie stoi na przeszkodzie, aby podarować im kwiatka doniczkowego. Świetnie sprawdzi się storczyk, który prezentuje się niezwykle zjawiskowo. Jego atutem jest duża trwałość, ponieważ może kwitnąć wiele razy. Często wręczanym kwiatem doniczkowym jest bromelia z urokliwymi, egzotycznymi kwiatami. Ładnie prezentują się również róże albo gerbery w doniczce. Wręczając kwiatka doniczkowego należy pamiętać o odpowiednim zapakowaniu prezentu. Doniczkę można owinąć ozdobnym papierem lub włożyć kwiatka do atrakcyjnej osłonki, np. przewiązanej wstążką.

Nie możesz wręczyć kwiatów osobiście? Spraw niespodziankę Jubilatowi lub Jubilatce i skorzystaj z usług poczty bukietowej:  https://bukietowa.pl/okazja/urodziny/. Wybierz jedną z gotowych kompozycji bukietów lub zaproponuj własną. W ofercie znajdują się także różnego rodzaju kwiatki doniczkowe, które możesz podarować z okazji imienin.

 • Czy jest jeszcze ktoś, kto nie wierzy w moc eventów firmowych? Agencja eventowa podpowiada, jak przygotować event roku!
  Czy jest jeszcze ktoś, kto nie wierzy w moc eventów firmowych? Agencja eventowa podpowiada, jak przygotować event roku!

  Imprezy firmowe to w ostatnich latach coraz częściej wybierana przez pracodawców forma pogłębiania relacji z pracownikami i klientami. Event firmowy to nie tylko okazja do spędzenia wspólnie czasu poza biurem i zabawy.

  Written on czwartek, 19 maj 2022 14:44
 • Korzystne ubezpieczenia samochodów ciężarowych
  Korzystne ubezpieczenia samochodów ciężarowych

  Korzystne ubezpieczenia samochodów ciężarowych są niezwykle ważne dla każdej firmy przewozowej. Nigdy nie można być pewnym co stanie się na drodze – dlatego ubezpieczenie jest tak ważne.

  Written on poniedziałek, 09 maj 2022 16:56
 • Nowoczesna kolekcja łazienek Ona inspirowana śródziemnomorską przyrodą i radością codziennego życia
  Nowoczesna kolekcja łazienek Ona inspirowana śródziemnomorską przyrodą i radością codziennego życia

  Kolekcja Ona nawiązuje do śródziemnomorskiego klimatu. Wyróżnia się prostym i uniwersalnym designem, w którym najważniejsze okazują się dopracowane szczegóły oraz inspiracje naturalnymi zjawiskami (np. łagodne linie inspirowane silnymi, ale zarazem delikatnymi falami oceanu czy rozwiązania mające wpływ na ekologię).

  Written on wtorek, 26 kwiecień 2022 09:10
 • Filtr do okapu Ariston
  Filtr do okapu Ariston

  W dzisiejszych czasach otaczające powietrze, które jest niezbędnym elementem życia człowieka jest coraz bardziej zanieczyszczone.

  Written on środa, 06 kwiecień 2022 13:08
 • Połączenia międzynarodowe – jak zyskać tańsze rozmowy?
  Połączenia międzynarodowe – jak zyskać tańsze rozmowy?

  Obecnie oferty sieci komórkowych zawierające darmowe i nielimitowane SMS-y, MMS-y oraz spore pakiety internetowe są normą. Niemałym zainteresowaniem cieszą się również telefony na abonament, które można nabyć na bardzo korzystnych warunkach, zarówno w przypadku firm, jak i klientów indywidualnych. Jak jednak w ofertach operatorów sieci komórkowych przedstawiają się połączenia międzynarodowe? Na jakie propozycje dostawców mogą liczyć użytkownicy?

  Written on sobota, 02 kwiecień 2022 10:55
 • Hala namiotowa w ogrodnictwie
  Hala namiotowa w ogrodnictwie

  Jak zorganizować przestrzeń w ogrodzie lub na działce? Wiele osób zajmujących się hobbystycznie lub zawodowo uprawą roślin zdaje sobie sprawę, że jednym z istotnych czynników wpływających na porost jest odporność na zmienne warunki pogodowe.

  Written on sobota, 02 kwiecień 2022 10:50
 • Jak wybrać doskonałe płytki łazienkowe? Płytki ceramiczne
  Jak wybrać doskonałe płytki łazienkowe? Płytki ceramiczne

  Łazienka to nie tylko miejsce mycia i higieny, ale także ostoja komfortu. Jej wystrój powinien być estetyczny i przyjemny dla oka, ponieważ jest to ważna część domu.

  Written on sobota, 02 kwiecień 2022 10:42
 • Chusteczki do powierzchni – jakie są ich rodzaje i po co je stosujemy?
  Chusteczki do powierzchni – jakie są ich rodzaje i po co je stosujemy?

  Większości z nas chusteczki kojarzą się wyłącznie z wydmuchiwaniem nosa w trakcie przeziębienia. Okazuje się, że ich zastosowań jest zdecydowanie więcej. Dobrym tego przykładem może być stale trwająca pandemia.

  Written on wtorek, 29 marzec 2022 18:45
 • Tulejowanie otworów w maszynach budowlanych – na czym to polega?
  Tulejowanie otworów w maszynach budowlanych – na czym to polega?

  W przypadku maszyn budowlanych częstym problemem jest zużycie tulei. Dochodzi do niego, gdy maszyna ulega zużyciu w wyniku tarcia między ruchomymi częściami maszyny.

  Written on czwartek, 24 marzec 2022 21:28
 • MyJobsi.pl – znajdź swoją wymarzoną pracę!
  MyJobsi.pl – znajdź swoją wymarzoną pracę!

  Praca jest potrzebna każdemu człowiekowi, gdyż bez niej dzień nie jest dobrze zorganizowany, co znacznie pogarsza samopoczucie. Jak jednak wygląda szukanie pracy na rynku w dzisiejszych czasach?

  Written on środa, 16 marzec 2022 09:38