czwartek, 24 luty 2022 18:47

Co pomoże w opiece nad niemowlęciem?

crayon crayon pixabay

Oboje rodziców, w momencie kiedy do ich domu wkracza niemowlę, muszą się wiele nauczyć. Choć zwykle wskazuje się na to, że każda kobieta została obdarzona niesamowitym instynktem macierzyński, to i tak opieka w pierwszych miesiącach, a nawet i tygodniach nad maleństwem może być dla młodej mamy niezwykłym wyzwaniem.

Na szczęście obecnie na rynku można zaopatrzyć się w wiele akcesoriów i gadżetów, które znacznie ułatwiają obowiązki i pomagają mamom zrozumieć potrzeby ich pociech. Tak więc, jakie przedmioty skutecznie pomogą młodym mamom odpowiednio zaopiekować się maleństwem?

Kubeczek do karmienia

W życiu każdego dziecka przychodzi czas na to, by wprowadzać do jego diety modyfikacje i przyzwyczajać go do produktów innych, niż mleko matki. Karmienie maleństwa piersią jest z pewnością chwilą niezwykle przyjemną, która zacieśnia więź pomiędzy dzieckiem, a matką. Niemniej jednak, w pewnym momencie maluszek musi zostać od piersi odstawiony, wówczas karmienie odbywa się przy pomocy butelek lub specjalnych kubeczków. Jednym z nich jest Doidy Cupktóry umożliwi karmienie już 3 miesięcznych niemowląt. Kubeczek ten jest w pełni akredytowany przez UNICEF i dzięki niemu nauka picia stanie się jeszcze łatwiejsza. Kubeczek ten charakteryzuje się skośnym, pochyłym kształtem, więc dziecko nie będzie mieć problemów z tym, by trenować z jego pomocą odruch połykania i picia. Z pewnością gadżet ten pomoże w opiece na niemowlęciem, a co najważniejsze, dostępny jest on w wielu kolorach, więc młode mamy mogą wybrać ten model, który najbardziej im się spodoba i będzie jedyny w swoim rodzaju.

Kredki stożkowe do urozmaicenia czasu małemu artyście

Każde niemowlę w pewnym momencie zaczyna być niezwykle ciekawskie i ruchliwe. Wówczas rodzice poszukują pomysłów na to, jak można spożytkować energię dziecka, a także zapewnić mu zajęcia kreatywne i rozwojowe. Okazuje się, że kredki stożkowe crayon mogą stanowić świetne rozwiązanie. Dzięki ich stożkowatemu kształtowi, dziecko będzie mogło trenować i doskonalić odruch chwytania przedmiotów, a także rozwijać swoje artystyczne talenty. Kredki w życiu maleństwa spełniają niezwykle istotną rolę i mają nie bagatelny wpływ na jego rozwój. Co więcej, pierwsze "bazgroły" dziecka, zwykle stanowią przepiękną pamiątkę dla rodziców, którzy często arcydzieła swoich pociech oprawiają w ramki, a także próbują wydedukować, co za pomocą tak prostego rysunku, dziecko chciało im przekazać. Co więcej, rodzice mogą również towarzyszyć swojej pociesze w procesie twórczym, co znacznie wpłynie na zacieśnienie się relacji między nimi.

 • Czy jest jeszcze ktoś, kto nie wierzy w moc eventów firmowych? Agencja eventowa podpowiada, jak przygotować event roku!
  Czy jest jeszcze ktoś, kto nie wierzy w moc eventów firmowych? Agencja eventowa podpowiada, jak przygotować event roku!

  Imprezy firmowe to w ostatnich latach coraz częściej wybierana przez pracodawców forma pogłębiania relacji z pracownikami i klientami. Event firmowy to nie tylko okazja do spędzenia wspólnie czasu poza biurem i zabawy.

  Written on czwartek, 19 maj 2022 14:44
 • Korzystne ubezpieczenia samochodów ciężarowych
  Korzystne ubezpieczenia samochodów ciężarowych

  Korzystne ubezpieczenia samochodów ciężarowych są niezwykle ważne dla każdej firmy przewozowej. Nigdy nie można być pewnym co stanie się na drodze – dlatego ubezpieczenie jest tak ważne.

  Written on poniedziałek, 09 maj 2022 16:56
 • Nowoczesna kolekcja łazienek Ona inspirowana śródziemnomorską przyrodą i radością codziennego życia
  Nowoczesna kolekcja łazienek Ona inspirowana śródziemnomorską przyrodą i radością codziennego życia

  Kolekcja Ona nawiązuje do śródziemnomorskiego klimatu. Wyróżnia się prostym i uniwersalnym designem, w którym najważniejsze okazują się dopracowane szczegóły oraz inspiracje naturalnymi zjawiskami (np. łagodne linie inspirowane silnymi, ale zarazem delikatnymi falami oceanu czy rozwiązania mające wpływ na ekologię).

  Written on wtorek, 26 kwiecień 2022 09:10
 • Filtr do okapu Ariston
  Filtr do okapu Ariston

  W dzisiejszych czasach otaczające powietrze, które jest niezbędnym elementem życia człowieka jest coraz bardziej zanieczyszczone.

  Written on środa, 06 kwiecień 2022 13:08
 • Połączenia międzynarodowe – jak zyskać tańsze rozmowy?
  Połączenia międzynarodowe – jak zyskać tańsze rozmowy?

  Obecnie oferty sieci komórkowych zawierające darmowe i nielimitowane SMS-y, MMS-y oraz spore pakiety internetowe są normą. Niemałym zainteresowaniem cieszą się również telefony na abonament, które można nabyć na bardzo korzystnych warunkach, zarówno w przypadku firm, jak i klientów indywidualnych. Jak jednak w ofertach operatorów sieci komórkowych przedstawiają się połączenia międzynarodowe? Na jakie propozycje dostawców mogą liczyć użytkownicy?

  Written on sobota, 02 kwiecień 2022 10:55
 • Hala namiotowa w ogrodnictwie
  Hala namiotowa w ogrodnictwie

  Jak zorganizować przestrzeń w ogrodzie lub na działce? Wiele osób zajmujących się hobbystycznie lub zawodowo uprawą roślin zdaje sobie sprawę, że jednym z istotnych czynników wpływających na porost jest odporność na zmienne warunki pogodowe.

  Written on sobota, 02 kwiecień 2022 10:50
 • Jak wybrać doskonałe płytki łazienkowe? Płytki ceramiczne
  Jak wybrać doskonałe płytki łazienkowe? Płytki ceramiczne

  Łazienka to nie tylko miejsce mycia i higieny, ale także ostoja komfortu. Jej wystrój powinien być estetyczny i przyjemny dla oka, ponieważ jest to ważna część domu.

  Written on sobota, 02 kwiecień 2022 10:42
 • Chusteczki do powierzchni – jakie są ich rodzaje i po co je stosujemy?
  Chusteczki do powierzchni – jakie są ich rodzaje i po co je stosujemy?

  Większości z nas chusteczki kojarzą się wyłącznie z wydmuchiwaniem nosa w trakcie przeziębienia. Okazuje się, że ich zastosowań jest zdecydowanie więcej. Dobrym tego przykładem może być stale trwająca pandemia.

  Written on wtorek, 29 marzec 2022 18:45
 • Tulejowanie otworów w maszynach budowlanych – na czym to polega?
  Tulejowanie otworów w maszynach budowlanych – na czym to polega?

  W przypadku maszyn budowlanych częstym problemem jest zużycie tulei. Dochodzi do niego, gdy maszyna ulega zużyciu w wyniku tarcia między ruchomymi częściami maszyny.

  Written on czwartek, 24 marzec 2022 21:28
 • MyJobsi.pl – znajdź swoją wymarzoną pracę!
  MyJobsi.pl – znajdź swoją wymarzoną pracę!

  Praca jest potrzebna każdemu człowiekowi, gdyż bez niej dzień nie jest dobrze zorganizowany, co znacznie pogarsza samopoczucie. Jak jednak wygląda szukanie pracy na rynku w dzisiejszych czasach?

  Written on środa, 16 marzec 2022 09:38