poniedziałek, 03 styczeń 2022 07:00

Powody, dla których pomoc drogowa to najlepsze rozwiązanie problemów w trasie

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
laweta Pyrzowice laweta Pyrzowice pixabay

Planujesz podróż samochodem? Nie sposób przewidzieć, kiedy w trasie pojawi się awaria pojazdu albo dojdzie do wypadku, dlatego warto zabezpieczyć się zapisując w telefonie numer pomocy drogowej.

Sprawdzona firma polecana przez innych kierowców to gwarancja najwyższej jakości usług, a co za tym idzie – szybkie i sprawne działanie w celu usunięcia skutków zdarzenia drogowego.

Usługi pomocy drogowe są całodobowe

Firma świadcząca usługi pomocy drogowej pracuje nieprzerwanie przez cały rok, a czynności niezbędne do ponownego uruchomienia pojazdu wykonywane są niezależnie od pory dnia i godziny, tak aby auto odzyskało sprawność możliwie jak najszybciej. Dwadzieścia cztery godziny na dobę pomoc drogowa wspiera kierowców na polskich drogach oferując pełną obsługę zdarzeń drogowych.

Usługi pomocy drogowej na https://www.drogowapomoc.com.pl obejmują doraźne naprawy na miejscu pozwalające bez przeszkód kontynuować podróż, auto holowanie czy usługi lawetą niezbędne, kiedy awaria pojazdu albo uszkodzenie uniemożliwiają rozruch silnika.

Laweta zapewnia szybki i bezpieczny transport samochodu

Sprawny transport do warsztatu, na parking lub pod dowolny wskazany adres to podstawa, kiedy samochód zostaje trwale unieruchomiony w trasie. Pomoc drogowa oferująca usuwanie skutków zdarzeń drogowych dysponuje nowoczesnym sprzętem pozwalającym na błyskawiczne rozwiązywanie sytuacji kryzysowych – laweta Pyrzowice to odpowiednie zabezpieczenie pojazdu na czas transportu i najprostszy sposób na przewiezienie uszkodzonego auta zgodnie z przepisami.

Usługi lawetą często traktowane są jako ostateczny element wsparcia, ponieważ priorytet stanowi doraźna naprawa na miejscu zdarzenia. Mimo to laweta wykorzystywana jest także do transportu samochodów zabytkowych, aut powypadkowych czy pojazdów bez ważnego przeglądu, czyli po prostu samochodów, które nie mogą samodzielnie poruszać się po drogach, i to właśnie w takich sytuacjach transport lawetą okazuje się być bezkonkurencyjny.