poniedziałek, 03 styczeń 2022 07:00

Powody, dla których pomoc drogowa to najlepsze rozwiązanie problemów w trasie

laweta Pyrzowice laweta Pyrzowice pixabay

Planujesz podróż samochodem? Nie sposób przewidzieć, kiedy w trasie pojawi się awaria pojazdu albo dojdzie do wypadku, dlatego warto zabezpieczyć się zapisując w telefonie numer pomocy drogowej.

Sprawdzona firma polecana przez innych kierowców to gwarancja najwyższej jakości usług, a co za tym idzie – szybkie i sprawne działanie w celu usunięcia skutków zdarzenia drogowego.

Usługi pomocy drogowe są całodobowe

Firma świadcząca usługi pomocy drogowej pracuje nieprzerwanie przez cały rok, a czynności niezbędne do ponownego uruchomienia pojazdu wykonywane są niezależnie od pory dnia i godziny, tak aby auto odzyskało sprawność możliwie jak najszybciej. Dwadzieścia cztery godziny na dobę pomoc drogowa wspiera kierowców na polskich drogach oferując pełną obsługę zdarzeń drogowych.

Usługi pomocy drogowej na https://www.drogowapomoc.com.pl obejmują doraźne naprawy na miejscu pozwalające bez przeszkód kontynuować podróż, auto holowanie czy usługi lawetą niezbędne, kiedy awaria pojazdu albo uszkodzenie uniemożliwiają rozruch silnika.

Laweta zapewnia szybki i bezpieczny transport samochodu

Sprawny transport do warsztatu, na parking lub pod dowolny wskazany adres to podstawa, kiedy samochód zostaje trwale unieruchomiony w trasie. Pomoc drogowa oferująca usuwanie skutków zdarzeń drogowych dysponuje nowoczesnym sprzętem pozwalającym na błyskawiczne rozwiązywanie sytuacji kryzysowych – laweta Pyrzowice to odpowiednie zabezpieczenie pojazdu na czas transportu i najprostszy sposób na przewiezienie uszkodzonego auta zgodnie z przepisami.

Usługi lawetą często traktowane są jako ostateczny element wsparcia, ponieważ priorytet stanowi doraźna naprawa na miejscu zdarzenia. Mimo to laweta wykorzystywana jest także do transportu samochodów zabytkowych, aut powypadkowych czy pojazdów bez ważnego przeglądu, czyli po prostu samochodów, które nie mogą samodzielnie poruszać się po drogach, i to właśnie w takich sytuacjach transport lawetą okazuje się być bezkonkurencyjny.

 • Czy jest jeszcze ktoś, kto nie wierzy w moc eventów firmowych? Agencja eventowa podpowiada, jak przygotować event roku!
  Czy jest jeszcze ktoś, kto nie wierzy w moc eventów firmowych? Agencja eventowa podpowiada, jak przygotować event roku!

  Imprezy firmowe to w ostatnich latach coraz częściej wybierana przez pracodawców forma pogłębiania relacji z pracownikami i klientami. Event firmowy to nie tylko okazja do spędzenia wspólnie czasu poza biurem i zabawy.

  Written on czwartek, 19 maj 2022 14:44
 • Korzystne ubezpieczenia samochodów ciężarowych
  Korzystne ubezpieczenia samochodów ciężarowych

  Korzystne ubezpieczenia samochodów ciężarowych są niezwykle ważne dla każdej firmy przewozowej. Nigdy nie można być pewnym co stanie się na drodze – dlatego ubezpieczenie jest tak ważne.

  Written on poniedziałek, 09 maj 2022 16:56
 • Nowoczesna kolekcja łazienek Ona inspirowana śródziemnomorską przyrodą i radością codziennego życia
  Nowoczesna kolekcja łazienek Ona inspirowana śródziemnomorską przyrodą i radością codziennego życia

  Kolekcja Ona nawiązuje do śródziemnomorskiego klimatu. Wyróżnia się prostym i uniwersalnym designem, w którym najważniejsze okazują się dopracowane szczegóły oraz inspiracje naturalnymi zjawiskami (np. łagodne linie inspirowane silnymi, ale zarazem delikatnymi falami oceanu czy rozwiązania mające wpływ na ekologię).

  Written on wtorek, 26 kwiecień 2022 09:10
 • Filtr do okapu Ariston
  Filtr do okapu Ariston

  W dzisiejszych czasach otaczające powietrze, które jest niezbędnym elementem życia człowieka jest coraz bardziej zanieczyszczone.

  Written on środa, 06 kwiecień 2022 13:08
 • Połączenia międzynarodowe – jak zyskać tańsze rozmowy?
  Połączenia międzynarodowe – jak zyskać tańsze rozmowy?

  Obecnie oferty sieci komórkowych zawierające darmowe i nielimitowane SMS-y, MMS-y oraz spore pakiety internetowe są normą. Niemałym zainteresowaniem cieszą się również telefony na abonament, które można nabyć na bardzo korzystnych warunkach, zarówno w przypadku firm, jak i klientów indywidualnych. Jak jednak w ofertach operatorów sieci komórkowych przedstawiają się połączenia międzynarodowe? Na jakie propozycje dostawców mogą liczyć użytkownicy?

  Written on sobota, 02 kwiecień 2022 10:55
 • Hala namiotowa w ogrodnictwie
  Hala namiotowa w ogrodnictwie

  Jak zorganizować przestrzeń w ogrodzie lub na działce? Wiele osób zajmujących się hobbystycznie lub zawodowo uprawą roślin zdaje sobie sprawę, że jednym z istotnych czynników wpływających na porost jest odporność na zmienne warunki pogodowe.

  Written on sobota, 02 kwiecień 2022 10:50
 • Jak wybrać doskonałe płytki łazienkowe? Płytki ceramiczne
  Jak wybrać doskonałe płytki łazienkowe? Płytki ceramiczne

  Łazienka to nie tylko miejsce mycia i higieny, ale także ostoja komfortu. Jej wystrój powinien być estetyczny i przyjemny dla oka, ponieważ jest to ważna część domu.

  Written on sobota, 02 kwiecień 2022 10:42
 • Chusteczki do powierzchni – jakie są ich rodzaje i po co je stosujemy?
  Chusteczki do powierzchni – jakie są ich rodzaje i po co je stosujemy?

  Większości z nas chusteczki kojarzą się wyłącznie z wydmuchiwaniem nosa w trakcie przeziębienia. Okazuje się, że ich zastosowań jest zdecydowanie więcej. Dobrym tego przykładem może być stale trwająca pandemia.

  Written on wtorek, 29 marzec 2022 18:45
 • Tulejowanie otworów w maszynach budowlanych – na czym to polega?
  Tulejowanie otworów w maszynach budowlanych – na czym to polega?

  W przypadku maszyn budowlanych częstym problemem jest zużycie tulei. Dochodzi do niego, gdy maszyna ulega zużyciu w wyniku tarcia między ruchomymi częściami maszyny.

  Written on czwartek, 24 marzec 2022 21:28
 • MyJobsi.pl – znajdź swoją wymarzoną pracę!
  MyJobsi.pl – znajdź swoją wymarzoną pracę!

  Praca jest potrzebna każdemu człowiekowi, gdyż bez niej dzień nie jest dobrze zorganizowany, co znacznie pogarsza samopoczucie. Jak jednak wygląda szukanie pracy na rynku w dzisiejszych czasach?

  Written on środa, 16 marzec 2022 09:38