środa, 19 styczeń 2022 12:49

Szkolenie kosmetyczne Kissum – na czym polega i dla kogo jest przeznaczone?

szkolenia kosmetyczne Kissum szkolenia kosmetyczne Kissum pixabay

Każdy gabinet kosmetyczny powinien co pewien czas odświeżać swoją ofertę i wprowadzać do niej nowe zabiegi, które będą interesujące dla klientów.

Oczywiście najpierw pracownicy muszą zdobyć odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia do wykonywania określonych czynności. Taką możliwość dają szkolenia medycyna estetyczna. Po ich ukończeniu uczestnicy otrzymują certyfikat potwierdzający możliwość wykonywania zabiegu. Jedną z ciekawych propozycji zabiegów medycyny estetycznej jest Kissum, czyli alternatywa dla makijażu permanentnego ust. Jest to świetna propozycja zarówno dla osób, które działają w obszarze medycyny estetycznej już wiele lat i chcą uatrakcyjnić swoją ofertę. Jak i dla osób początkujących, które dopiero co rozpoczynają swoją przygodę z branżą beauty.

Na czym polega zabieg Kissum?

Kissum to bezinwazyjny zabieg, który swoje korzenie ma w kulturze koreańskiej. Polega on na delikatnej koloryzacji ust. W tym celu używa się mikropigmentu, który podkreśla czerwień i tworzy efekt pełnych ust. Co więcej, preparat sprawia, że wargi są nawilżone i odżywione, a skóra na nich gładka. Pigment aplikuje się za pomocą mikronakłuć. Efekt jest widoczny już po pierwszym zabiegu i utrzymuje się do siedmiu dni.

Czego nauczysz się na szkoleniu Kissum?

Podczas szkolenia z zabiegu Kissum zdobędziesz wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. Podczas pierwszej części dowiesz się czym jest technika zabiegu, skąd pochodzi i na czym polega. Poznasz narzędzia praz preparaty potrzebne do jej wykonania. Dowiesz się jakie są wskazania oraz przeciwskazania do przeprowadzenia Kissum. Podczas części praktycznej samodzielnie pod okiem szkoleniowca wykonasz zabieg na modelce. Całe szkolenie trwa od 4 do 5h.   Sprawdź aktualną ofertę szkoleń na stronie https://e-beautyestetic.pl – szkolenia kosmetyczne odbywają się także online.

Czy po zakończonym szkoleniu uczestnicy mogą samodzielnie wykonać zabieg Kissum?

Ukończenie jednego szkolenia Kissum wystarczy, aby samodzielnie przeprowadzić zabieg. Uczestnicy posiadają kompetencje, które umożliwiają im na samodzielnie wykonanie zabiegu przy wykorzystaniu odpowiednich technik. Wiedzą także jaki program zabiegowy dobrać do określonych pacjentów oraz jak przeprowadzić dokumentację niezbędną podczas zabiegu. Potwierdzeniem uzyskanej wiedzy oraz kwalifikacji jest certyfikat jaki uczestnicy otrzymują po zakończonym szkoleniu.

 • Czy jest jeszcze ktoś, kto nie wierzy w moc eventów firmowych? Agencja eventowa podpowiada, jak przygotować event roku!
  Czy jest jeszcze ktoś, kto nie wierzy w moc eventów firmowych? Agencja eventowa podpowiada, jak przygotować event roku!

  Imprezy firmowe to w ostatnich latach coraz częściej wybierana przez pracodawców forma pogłębiania relacji z pracownikami i klientami. Event firmowy to nie tylko okazja do spędzenia wspólnie czasu poza biurem i zabawy.

  Written on czwartek, 19 maj 2022 14:44
 • Korzystne ubezpieczenia samochodów ciężarowych
  Korzystne ubezpieczenia samochodów ciężarowych

  Korzystne ubezpieczenia samochodów ciężarowych są niezwykle ważne dla każdej firmy przewozowej. Nigdy nie można być pewnym co stanie się na drodze – dlatego ubezpieczenie jest tak ważne.

  Written on poniedziałek, 09 maj 2022 16:56
 • Nowoczesna kolekcja łazienek Ona inspirowana śródziemnomorską przyrodą i radością codziennego życia
  Nowoczesna kolekcja łazienek Ona inspirowana śródziemnomorską przyrodą i radością codziennego życia

  Kolekcja Ona nawiązuje do śródziemnomorskiego klimatu. Wyróżnia się prostym i uniwersalnym designem, w którym najważniejsze okazują się dopracowane szczegóły oraz inspiracje naturalnymi zjawiskami (np. łagodne linie inspirowane silnymi, ale zarazem delikatnymi falami oceanu czy rozwiązania mające wpływ na ekologię).

  Written on wtorek, 26 kwiecień 2022 09:10
 • Filtr do okapu Ariston
  Filtr do okapu Ariston

  W dzisiejszych czasach otaczające powietrze, które jest niezbędnym elementem życia człowieka jest coraz bardziej zanieczyszczone.

  Written on środa, 06 kwiecień 2022 13:08
 • Połączenia międzynarodowe – jak zyskać tańsze rozmowy?
  Połączenia międzynarodowe – jak zyskać tańsze rozmowy?

  Obecnie oferty sieci komórkowych zawierające darmowe i nielimitowane SMS-y, MMS-y oraz spore pakiety internetowe są normą. Niemałym zainteresowaniem cieszą się również telefony na abonament, które można nabyć na bardzo korzystnych warunkach, zarówno w przypadku firm, jak i klientów indywidualnych. Jak jednak w ofertach operatorów sieci komórkowych przedstawiają się połączenia międzynarodowe? Na jakie propozycje dostawców mogą liczyć użytkownicy?

  Written on sobota, 02 kwiecień 2022 10:55
 • Hala namiotowa w ogrodnictwie
  Hala namiotowa w ogrodnictwie

  Jak zorganizować przestrzeń w ogrodzie lub na działce? Wiele osób zajmujących się hobbystycznie lub zawodowo uprawą roślin zdaje sobie sprawę, że jednym z istotnych czynników wpływających na porost jest odporność na zmienne warunki pogodowe.

  Written on sobota, 02 kwiecień 2022 10:50
 • Jak wybrać doskonałe płytki łazienkowe? Płytki ceramiczne
  Jak wybrać doskonałe płytki łazienkowe? Płytki ceramiczne

  Łazienka to nie tylko miejsce mycia i higieny, ale także ostoja komfortu. Jej wystrój powinien być estetyczny i przyjemny dla oka, ponieważ jest to ważna część domu.

  Written on sobota, 02 kwiecień 2022 10:42
 • Chusteczki do powierzchni – jakie są ich rodzaje i po co je stosujemy?
  Chusteczki do powierzchni – jakie są ich rodzaje i po co je stosujemy?

  Większości z nas chusteczki kojarzą się wyłącznie z wydmuchiwaniem nosa w trakcie przeziębienia. Okazuje się, że ich zastosowań jest zdecydowanie więcej. Dobrym tego przykładem może być stale trwająca pandemia.

  Written on wtorek, 29 marzec 2022 18:45
 • Tulejowanie otworów w maszynach budowlanych – na czym to polega?
  Tulejowanie otworów w maszynach budowlanych – na czym to polega?

  W przypadku maszyn budowlanych częstym problemem jest zużycie tulei. Dochodzi do niego, gdy maszyna ulega zużyciu w wyniku tarcia między ruchomymi częściami maszyny.

  Written on czwartek, 24 marzec 2022 21:28
 • MyJobsi.pl – znajdź swoją wymarzoną pracę!
  MyJobsi.pl – znajdź swoją wymarzoną pracę!

  Praca jest potrzebna każdemu człowiekowi, gdyż bez niej dzień nie jest dobrze zorganizowany, co znacznie pogarsza samopoczucie. Jak jednak wygląda szukanie pracy na rynku w dzisiejszych czasach?

  Written on środa, 16 marzec 2022 09:38