wtorek, 13 lipiec 2021 11:12

Ekologiczne prezenty dla klientów – dlaczego właśnie takie prezenty?

firmowe upominki firmowe upominki ragsy.pl

Ofiarowywane dzisiaj klientom przy różnych okazjach firmowe upominki powinny być przede wszystkim na czasie – nikt już dzisiaj nie patrzy przychylnym okiem na smycze do telefonów, etui na dokumenty czy breloczki z logo.

Jakie w takim razie prezenty powinny być, aby sprostać wymaganiom i oczekiwaniom nowoczesnych konsumentów?

Ekologiczne prezenty dla klientów – nie wszystkie się sprawdzą

W przypadku zamawianych ekologicznych prezentów dla klientów spore znaczenie ma posiadany na ten cel budżet – warto jednak pamiętać, że jeśli nie mamy odpowiednio dużych środków, lepiej się za to przedsięwzięcie w ogóle nie zabierać. Słabej jakości gadżety reklamowe zamiast stać się wizytówką i rodzajem skutecznego nośnika reklamy, staną się jedynie śmieciem, który trafi w krótkim czasie do kosza. Konieczna jest atrakcyjna forma – bycie na czasie i pasowanie do obowiązującej mody – właśnie na takie ekologiczne prezenty dla klientów liczą konsumenci. W niektórych przypadkach dobrą inwestycją będzie więc zamówienie konkretnej ilości butelek termicznych z nadrukiem. To właśnie jedne z tych przedmiotów, które w swojej roli sprawdzą się znakomicie.

Inne warte uwagi ekologiczne prezenty dla klientów

Oczywiście na tym nie zamyka się lista ekologicznych prezentów dla klientów, które warto rozpatrzeć w ramach akcji promocyjnej. Kolejną propozycją firmowego upominku z nadrukiem  powinna być solidna, bawełniana torba na zakupy, skutecznie zastępująca tradycyjnie wykorzystywane plastikowe czy foliowe opakowania. Wśród gadżetów powraca moda także na organiczne, bawełniane koszulki, które także można ciekawie zabudować odpowiednim nadrukiem z logo firmy. Jeśli idzie o ekologiczne upominki, wraz z końcem roku można pomyśleć nad wykonanym z makulatury kalendarzem na przyszły rok, dzięki któremu świadomość firmy, z jaką się współpracuje, pozostanie na dużo dłużej. To jedna z dostatecznie tanich propozycji, dlatego można zastosować ją w stosunku do większej ilości klientów

 • Czy jest jeszcze ktoś, kto nie wierzy w moc eventów firmowych? Agencja eventowa podpowiada, jak przygotować event roku!
  Czy jest jeszcze ktoś, kto nie wierzy w moc eventów firmowych? Agencja eventowa podpowiada, jak przygotować event roku!

  Imprezy firmowe to w ostatnich latach coraz częściej wybierana przez pracodawców forma pogłębiania relacji z pracownikami i klientami. Event firmowy to nie tylko okazja do spędzenia wspólnie czasu poza biurem i zabawy.

  Written on czwartek, 19 maj 2022 14:44
 • Korzystne ubezpieczenia samochodów ciężarowych
  Korzystne ubezpieczenia samochodów ciężarowych

  Korzystne ubezpieczenia samochodów ciężarowych są niezwykle ważne dla każdej firmy przewozowej. Nigdy nie można być pewnym co stanie się na drodze – dlatego ubezpieczenie jest tak ważne.

  Written on poniedziałek, 09 maj 2022 16:56
 • Nowoczesna kolekcja łazienek Ona inspirowana śródziemnomorską przyrodą i radością codziennego życia
  Nowoczesna kolekcja łazienek Ona inspirowana śródziemnomorską przyrodą i radością codziennego życia

  Kolekcja Ona nawiązuje do śródziemnomorskiego klimatu. Wyróżnia się prostym i uniwersalnym designem, w którym najważniejsze okazują się dopracowane szczegóły oraz inspiracje naturalnymi zjawiskami (np. łagodne linie inspirowane silnymi, ale zarazem delikatnymi falami oceanu czy rozwiązania mające wpływ na ekologię).

  Written on wtorek, 26 kwiecień 2022 09:10
 • Filtr do okapu Ariston
  Filtr do okapu Ariston

  W dzisiejszych czasach otaczające powietrze, które jest niezbędnym elementem życia człowieka jest coraz bardziej zanieczyszczone.

  Written on środa, 06 kwiecień 2022 13:08
 • Połączenia międzynarodowe – jak zyskać tańsze rozmowy?
  Połączenia międzynarodowe – jak zyskać tańsze rozmowy?

  Obecnie oferty sieci komórkowych zawierające darmowe i nielimitowane SMS-y, MMS-y oraz spore pakiety internetowe są normą. Niemałym zainteresowaniem cieszą się również telefony na abonament, które można nabyć na bardzo korzystnych warunkach, zarówno w przypadku firm, jak i klientów indywidualnych. Jak jednak w ofertach operatorów sieci komórkowych przedstawiają się połączenia międzynarodowe? Na jakie propozycje dostawców mogą liczyć użytkownicy?

  Written on sobota, 02 kwiecień 2022 10:55
 • Hala namiotowa w ogrodnictwie
  Hala namiotowa w ogrodnictwie

  Jak zorganizować przestrzeń w ogrodzie lub na działce? Wiele osób zajmujących się hobbystycznie lub zawodowo uprawą roślin zdaje sobie sprawę, że jednym z istotnych czynników wpływających na porost jest odporność na zmienne warunki pogodowe.

  Written on sobota, 02 kwiecień 2022 10:50
 • Jak wybrać doskonałe płytki łazienkowe? Płytki ceramiczne
  Jak wybrać doskonałe płytki łazienkowe? Płytki ceramiczne

  Łazienka to nie tylko miejsce mycia i higieny, ale także ostoja komfortu. Jej wystrój powinien być estetyczny i przyjemny dla oka, ponieważ jest to ważna część domu.

  Written on sobota, 02 kwiecień 2022 10:42
 • Chusteczki do powierzchni – jakie są ich rodzaje i po co je stosujemy?
  Chusteczki do powierzchni – jakie są ich rodzaje i po co je stosujemy?

  Większości z nas chusteczki kojarzą się wyłącznie z wydmuchiwaniem nosa w trakcie przeziębienia. Okazuje się, że ich zastosowań jest zdecydowanie więcej. Dobrym tego przykładem może być stale trwająca pandemia.

  Written on wtorek, 29 marzec 2022 18:45
 • Tulejowanie otworów w maszynach budowlanych – na czym to polega?
  Tulejowanie otworów w maszynach budowlanych – na czym to polega?

  W przypadku maszyn budowlanych częstym problemem jest zużycie tulei. Dochodzi do niego, gdy maszyna ulega zużyciu w wyniku tarcia między ruchomymi częściami maszyny.

  Written on czwartek, 24 marzec 2022 21:28
 • MyJobsi.pl – znajdź swoją wymarzoną pracę!
  MyJobsi.pl – znajdź swoją wymarzoną pracę!

  Praca jest potrzebna każdemu człowiekowi, gdyż bez niej dzień nie jest dobrze zorganizowany, co znacznie pogarsza samopoczucie. Jak jednak wygląda szukanie pracy na rynku w dzisiejszych czasach?

  Written on środa, 16 marzec 2022 09:38