czwartek, 05 sierpień 2021 13:05

Zbiornik na paliwo – kto powinien się w niego zaopatrzyć?

zbiornik na paliwo zbiornik na paliwo Zdjęcie autorstwa Athena z Pexels

Jesteś właścicielem firmy transportowej, budowlanej, prowadzisz gospodarstwo rolne, a może po prostu zużywasz dużą ilość paliwa?

Jeśli ciągłe tankowanie stało się dla Ciebie uciążliwe, być może to dobry czas, aby zastanowić się nad zakupem zbiornika na paliwo. Dzięki temu, zaoszczędzisz godziny spędzone na stacjach benzynowych, a każdy przedsiębiorca dobrze wie, że czas to pieniądz. Co więcej, zimniejszysz koszt paliwa, bo jak wiadomo ceny hurtowe są dużo niższe od tych rynkowych.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze zbiornika na olej napędowy?

Wybierając zbiornik należy sprawdzić, czy jest on prawidłowo wykonany, czyli czy posiada wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty obowiązujące na terenie Unii Europejskiej. Tylko wtedy będziesz mieć pewność, że jest on bezpieczny i charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania. Warto również zwrócić uwagę na sposób użytkowania. Zbiornik prosty w obsłudze oraz konserwacji będzie powodował mniej zmartwień i obowiązków później.

Kto powinien zaopatrzyć się w zbiornik na paliwo 5000l?

Zbiornik na olej napędowy z https://globe-zbiorniki.pl będzie wygodną opcją w każdej firmie, która korzysta z dużej ilości paliwa, na przykład w przedsiębiorstwie transportowym, budowlanym czy też w gospodarstwie rolnym. Takie rozwiązanie sprawi, że tankowanie maszyn będzie niezwykle proste i przede wszystkim szybkie. Zaopatrywanie urządzeń będzie możliwe w obrębie siedziby firmy. Ponadto to, zaopatrzenie w atestowany zbiornik na paliwo zapobiegnie karom finansowym spowodowanym niewłaściwym przechowywaniem oleju napędowego. Zaletą zbiorników dwupłaszczyznowych na paliwo jest możliwość umieszczenia ich w dowolnym miejscu. Dlatego często korzystają z nich rolnicy, którzy posiadają tereny uprawne oddalone od domu. Dzięki temu, mogą na bieżąco tankować swoje maszyny, bez robienia zbędnych kilometrów. Pełna specyfikacja zbiornika na paliwo 5000l znajduje się na stronie: https://globe-zbiorniki.pl/produkt/zbiornik-na-paliwo-jfc-5000l/

Czy do obsługi zbiorników na paliwo potrzeba specjalnego szkolenia?

Wiele osób zastanawia się czy tankowanie pojazdów za pomocą zbiornika na paliwo będzie tak proste jak ta sama czynność wykonywana na stacji benzynowej. Nie należy się jednak o to martwić, ponieważ nie potrzeba żadnego specjalnego szkolenia. Tankowanie ze zbiornika jest tak samo łatwe jak tradycyjne nalewanie paliwa na stacji. Wystarczy wyjąć specjalny pistolet i rozpocząć wlewanie oleju napędowego. Zbiorniki posiadają wskaźnik, który pokaże, ile paliwa zatankowano i jak dużo jeszcze go pozostało. Umieszczenie zbiornika na terenie firmy sprawi, że każdego dnia po zakończonej pracy będzie można zatankować pojazdy tak, aby rano były gotowe do działania.

Jak widać zbiornik na paliwo to przydatne urządzenie, które ułatwi pracę firmom o zróżnicowanym profilu działalności. Warto zaopatrzyć się w niego, aby już po niedługim czasie docenić oszczędność czasu i pieniędzy, które taka inwestycja zagwarantuje. 

 • Co warto wiedzieć o firanach woalowych?
  Co warto wiedzieć o firanach woalowych?

  Woal jest jednym z najczęściej wykorzystywanych materiałów przy produkcji firan. Jest to bardzo popularny typ tkaniny, który tak naprawdę można spotkać w zdecydowanej większości polskich domów.Takie firany bez wątpienia wyglądają efektownie.

  Written on poniedziałek, 27 czerwiec 2022 10:45
 • Jak zbudować mur oporowy?
  Jak zbudować mur oporowy?

  Domy stojące obok naturalnych wzniesień zwykle prezentują się malowniczo i są rozchwytywane na rynku nieruchomości. Niestety, ich budowa wymaga bardzo często postawienia ścianki oporowej, której zadaniem jest zatrzymanie poziomego oddziaływania dużych mas ziemi w kierunku budynku mieszkalnego. Jak taką ściankę zbudować i kto może to zrobić?

  Written on poniedziałek, 20 czerwiec 2022 18:20
 • Telematyka DBK – zarządzanie flotą samochodów ciężarowych
  Telematyka DBK – zarządzanie flotą samochodów ciężarowych

  Inteligentne prowadzenie firmy przewozowej opiera się o analizę różnorodnych rozwiązań, które potrafią usprawnić działanie całej firmy.

  Written on środa, 15 czerwiec 2022 17:56
 • Szafa metalowa - idealny mebel do każdego zakładu pracy?
  Szafa metalowa - idealny mebel do każdego zakładu pracy?

  Szafy metalowe są wykonane z odpornych materiałów, dzięki czemu nadają się do pracy w trudnych warunkach. Na przykład w szpitalach, laboratoriach i zakładach przemysłowych mogą one służyć przez dziesiątki lat.

  Written on wtorek, 14 czerwiec 2022 15:36
 • Silikony Bostik – preparaty do uszczelniania połączeń wokół blatów, zlewów, mebli, listew
  Silikony Bostik – preparaty do uszczelniania połączeń wokół blatów, zlewów, mebli, listew

  Silikony to materiały nieorganiczne, organiczne i hybrydowe, które są wykorzystywane w wielu różnych zastosowaniach. W przemyśle budowlanym można je znaleźć jako uszczelniacze, masy uszczelniające, masy szklarskie i membrany wodoszczelne.

  Written on poniedziałek, 13 czerwiec 2022 08:08
 • Ekologiczne środki czystości w eko domu
  Ekologiczne środki czystości w eko domu

  Musimy wreszcie przejrzeć na oczy i zacząć żyć tak, aby nasza planeta przestała cierpieć od nadmiaru śmieci. Dla obecnych 30-40-latków, którzy mają już dorastające dzieci kwestia dbania o środowisko jest znana, ale dla większości też,  nie znajduje się na liście priorytetów.

  Written on środa, 08 czerwiec 2022 14:10
 • Ogrodzenia gotowe do montażu
  Ogrodzenia gotowe do montażu

  Co to są ogrodzenia modułowe oraz na jakiego typu działkach sprawdzają się najlepiej? Wielość dostępnych rozwiązań konstrukcyjnych i stylistycznych powoduje, że takie płoty znajdują bardzo szerokie zastosowanie. Poznaj ich zalety oraz dowiedz się, jak można nabyć płoty z prefabrykowanych elementów.

  Written on wtorek, 31 maj 2022 16:44
 • Regeneracja pomp i silników hydraulicznych
  Regeneracja pomp i silników hydraulicznych

  Hydraulika siłowa jest stosowana w maszynach budowlanych do podnoszenia i przenoszenia ciężkich przedmiotów. Działanie układów hydraulicznych polega na wykorzystaniu ciśnienia cieczy do poruszania tłoków, które naciskają na tłoczysko, a to z kolei porusza ładunek.

  Written on piątek, 27 maj 2022 17:23
 • Jaka pościel do łóżeczka dla niemowląt?
  Jaka pościel do łóżeczka dla niemowląt?

  Każdy rodzic staje przed wyborem odpowiedniej pościeli do łóżeczka dla niemowlęcia. Z uwagi na to, że skóra tak małego dziecka jest wrażliwa i delikatna, warto podjąć przemyślaną i odpowiedzialną decyzję w tej kwestii.

  Written on piątek, 27 maj 2022 17:19
 • Rębak do drewna i strugarka- jak z nich korzystać?
  Rębak do drewna i strugarka- jak z nich korzystać?

  Drewno jest jednym z bardziej szlachetnych materiałów. Co więcej, jeśli tylko podda się go odpowiedniej obróbce, można wykreować niesamowite przedmioty. Jednak drewno to także podstawowy surowiec w gospodarstwie domowym, którym chociażby pali się w kominku.

  Written on czwartek, 26 maj 2022 10:28