środa, 06 kwiecień 2022 13:08

Filtr do okapu Ariston

Filtr do okapu Ariston Filtr do okapu Ariston pixabay

W dzisiejszych czasach otaczające powietrze, które jest niezbędnym elementem życia człowieka jest coraz bardziej zanieczyszczone.

Dlatego warto dbać o zmniejszenie ekspozycji człowieka na zanieczyszczone powietrze na każdym kroku. Kuchnia jest przykładem miejsca, które emituje sporą ilość zanieczyszczeń – a niewiele osób o tym mówi. Dlatego sprawdzony bardzo cenionym elementem, który powinien znaleźć się w każdej kuchni jest filtr do okapu. Ariston to firma, która produkuje wysokiej jakości filtry, którym można zaufać.

Produkcja zanieczyszczeń kuchennych

Skąd w kuchni zbiera się tyle zanieczyszczeń? Dlaczego to akurat ona jest miejscem, które jest najbardziej narażone na zanieczyszczenia powietrza?

Jest to związanie z jakością potraw, które przyrządzają użytkownicy kuchni, ale też z ich metodyką smażenia i gotowania. W trakcie tych procesów do powietrza emitowany jest głównie tłuszcz, który w takiej postaci może przyjmować nawet właściwości rakotwórcze. Od lat naukowcy biją się udowadniając na jakim oleju/oliwie/maśle powinno smażyć się określone substancje. Jednak ryzyko jest zawsze – emitowane cząstki trafiają do powietrza pogarszając jego jakość. Staje się ciężkie, wilgotne, i brzydko pachnące.

Filtr do okapu Ariston ma za zadanie oczyścić powietrze z wszystkich negatywnych elementów i sprawić, że będzie można z swobodą oddychać podczas gotowania. Filtr do okapu Ariston jest filtrem węglowym, a z pomocą silnika okapu może bardzo dobrze oczyścić nawet całe powietrze kuchenne. Wystarczy, że silnik z okapu wciągnie je do swojego wnętrza, a następnie wypuści. Powietrze przechodzi przez węgiel aktywny zbierający zanieczyszczenia i voila – to wszystko!

Wilgoć a kondycja mebli kuchennych

Wilgoć jest jednym z najgorszych wrogów dla nowoczesnych, ale i klasycznych mebli kuchennych. Niestety intensywne gotowanie doprowadza do ciągłej obecności dużej ilości wilgoci w kuchni, a w konsekwencji czego szybszego niszczenia meblowej powierzchni. Filtr do okapu Ariston może również usuwać wilgoć co jest dodatkowym atutem.

 • Czy jest jeszcze ktoś, kto nie wierzy w moc eventów firmowych? Agencja eventowa podpowiada, jak przygotować event roku!
  Czy jest jeszcze ktoś, kto nie wierzy w moc eventów firmowych? Agencja eventowa podpowiada, jak przygotować event roku!

  Imprezy firmowe to w ostatnich latach coraz częściej wybierana przez pracodawców forma pogłębiania relacji z pracownikami i klientami. Event firmowy to nie tylko okazja do spędzenia wspólnie czasu poza biurem i zabawy.

  Written on czwartek, 19 maj 2022 14:44
 • Korzystne ubezpieczenia samochodów ciężarowych
  Korzystne ubezpieczenia samochodów ciężarowych

  Korzystne ubezpieczenia samochodów ciężarowych są niezwykle ważne dla każdej firmy przewozowej. Nigdy nie można być pewnym co stanie się na drodze – dlatego ubezpieczenie jest tak ważne.

  Written on poniedziałek, 09 maj 2022 16:56
 • Nowoczesna kolekcja łazienek Ona inspirowana śródziemnomorską przyrodą i radością codziennego życia
  Nowoczesna kolekcja łazienek Ona inspirowana śródziemnomorską przyrodą i radością codziennego życia

  Kolekcja Ona nawiązuje do śródziemnomorskiego klimatu. Wyróżnia się prostym i uniwersalnym designem, w którym najważniejsze okazują się dopracowane szczegóły oraz inspiracje naturalnymi zjawiskami (np. łagodne linie inspirowane silnymi, ale zarazem delikatnymi falami oceanu czy rozwiązania mające wpływ na ekologię).

  Written on wtorek, 26 kwiecień 2022 09:10
 • Filtr do okapu Ariston
  Filtr do okapu Ariston

  W dzisiejszych czasach otaczające powietrze, które jest niezbędnym elementem życia człowieka jest coraz bardziej zanieczyszczone.

  Written on środa, 06 kwiecień 2022 13:08
 • Połączenia międzynarodowe – jak zyskać tańsze rozmowy?
  Połączenia międzynarodowe – jak zyskać tańsze rozmowy?

  Obecnie oferty sieci komórkowych zawierające darmowe i nielimitowane SMS-y, MMS-y oraz spore pakiety internetowe są normą. Niemałym zainteresowaniem cieszą się również telefony na abonament, które można nabyć na bardzo korzystnych warunkach, zarówno w przypadku firm, jak i klientów indywidualnych. Jak jednak w ofertach operatorów sieci komórkowych przedstawiają się połączenia międzynarodowe? Na jakie propozycje dostawców mogą liczyć użytkownicy?

  Written on sobota, 02 kwiecień 2022 10:55
 • Hala namiotowa w ogrodnictwie
  Hala namiotowa w ogrodnictwie

  Jak zorganizować przestrzeń w ogrodzie lub na działce? Wiele osób zajmujących się hobbystycznie lub zawodowo uprawą roślin zdaje sobie sprawę, że jednym z istotnych czynników wpływających na porost jest odporność na zmienne warunki pogodowe.

  Written on sobota, 02 kwiecień 2022 10:50
 • Jak wybrać doskonałe płytki łazienkowe? Płytki ceramiczne
  Jak wybrać doskonałe płytki łazienkowe? Płytki ceramiczne

  Łazienka to nie tylko miejsce mycia i higieny, ale także ostoja komfortu. Jej wystrój powinien być estetyczny i przyjemny dla oka, ponieważ jest to ważna część domu.

  Written on sobota, 02 kwiecień 2022 10:42
 • Chusteczki do powierzchni – jakie są ich rodzaje i po co je stosujemy?
  Chusteczki do powierzchni – jakie są ich rodzaje i po co je stosujemy?

  Większości z nas chusteczki kojarzą się wyłącznie z wydmuchiwaniem nosa w trakcie przeziębienia. Okazuje się, że ich zastosowań jest zdecydowanie więcej. Dobrym tego przykładem może być stale trwająca pandemia.

  Written on wtorek, 29 marzec 2022 18:45
 • Tulejowanie otworów w maszynach budowlanych – na czym to polega?
  Tulejowanie otworów w maszynach budowlanych – na czym to polega?

  W przypadku maszyn budowlanych częstym problemem jest zużycie tulei. Dochodzi do niego, gdy maszyna ulega zużyciu w wyniku tarcia między ruchomymi częściami maszyny.

  Written on czwartek, 24 marzec 2022 21:28
 • MyJobsi.pl – znajdź swoją wymarzoną pracę!
  MyJobsi.pl – znajdź swoją wymarzoną pracę!

  Praca jest potrzebna każdemu człowiekowi, gdyż bez niej dzień nie jest dobrze zorganizowany, co znacznie pogarsza samopoczucie. Jak jednak wygląda szukanie pracy na rynku w dzisiejszych czasach?

  Written on środa, 16 marzec 2022 09:38